• Новак
4pcs/многу Најновите 4 бои 5mm+10мм+15mm+20mm велосипед стаклени влакна слушалки за миење fiberglass за миење MTB велосипед матични изолација Слободен брод

4pcs/многу Најновите 4 бои 5mm+10мм+15mm+20mm велосипед стаклени влакна слушалки за миење fiberglass за миење

DEN 133.92

Достапност
Достапно за нарачка


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : стаклени влакна
Надворешен Дијаметар : прибл 35mm
Внатре Дијаметар : околу 1-1/8" ( 28.7 mm)
Висина : 1pcs 5mm+ 1pcs 10мм+ 1pcs 15mm+ 1pcs 20mm (вкупно 4pcs)
Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. )
Тежина : околу 6 g Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!

Спецификацијата

Број На Модел На:
стаклени влакна за миење
Надворешен дијаметар:
околу 35mm
Материјал:
Стаклени Влакна
Висина:
5mm+10мм+15mm+20mm
Создаден Diamete:
околу 28.7 mm
Тежина:
approx 6g/pcs
Големина:
35*28.7mm
боја:
сребро ; злато ; црвено ; сина
државната:
100% нови

Со стоката дадена додека купуваат