• Новак
  • -20 %
Велосипедизам Handlebar Планински Велосипед Handlebar Extender Планината носителот Светлина Патот Велосипед Рамка Заградата Црна Велосипед Додатоци Топла

Велосипедизам Handlebar Планински Велосипед Handlebar Extender Планината носителот Светлина Патот Велосипед

DEN 71.00
DEN 88.32

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
100% нови; со висок квалитет;
Погоден за додавање на дополнителни капацитети за светло, stopwatch (стоперка) и други додатоци;
Инженеринг пластика, добра цврстина, не е лесно да се пробие и трајни производи за употреба;
Идеален опрема за професионални велосипедисти;
Спецификации :
Материјал : инженерство пластика
Боја : Црна
Производ Големина : 110 Х 30 X 40mm/4.33 Х 1.18 X 1.57"
Бруто Тежина : 38g
Забелешки :
Сликата може да не се прикаже вистинската боја на објектот поради различни монитори, осветленост и други фактори.
Ве молам, прости дека не може да биде малку големина отстапување, бидејќи на прирачник за мерење.
1 X Велосипед Handlebar Extender Рамка Заградата
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

боја:
Црна
Употреба:
Патот Велосипеди,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,Круизери
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Број На Модел На:
велосипедот handlebar extender
is_customized:
Yes
Ширина:
300 - 400mm
Бренд Име:
ROBESBON
Тип:
Handlebar Extender Рамка Заградата
Компоненти:
handlebar extender
Материјал:
Инженеринг Пластика
боја:
Црна
Производ големина:
110 X 30 X 40mm/4.33 Х 1.18 X 1.57
Бруто тежина:
38g

Со стоката дадена додека купуваат