• Новак
  • -26 %
1 Пар Мека Пена Сунѓерот MTB Велосипед Циклус на Велосипед се Справи со Handlebar Бар Костец Handlebar Покрие Справи со Бар Крајот 6 Боја Циклус handlebar

1 Пар Мека Пена Сунѓерот MTB Велосипед Циклус на Велосипед се Справи со Handlebar Бар Костец Handlebar Покрие

DEN 118.00
DEN 159.36

Достапност
Достапно за нарачка


1 Пар Мека Пена Сунѓерот MTB Велосипед Циклус на Велосипед се Справи со Handlebar Бар Костец
Карактеристики :
Направен од висок квалитет на сунѓерот материјал, мека рака-чувство.
Ја спречува рацете и прстите вкочанетост.
Против пролизгување површината направи повеќе безбедност.
Лесно да се инсталира.
Спецификации :
Материјал : Сунѓерот
Тежина : околу. 32g
Боја : Црна, Црвена, Жолта, Сина, Розова, Зелена
Инсталација метод :
Дршката и внатрешниот ракав на справи со се повеќе лесно да се инсталира со вода мокрење, и на ракавот е автоматски да се поставуваат по сушењето.
Answer : ___________________________ Note : не се применуваат маснотии на инсталацијата, која може да предизвика пропаѓање на ракавот кога се јава.
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање
1 Пар Handlebar

Спецификацијата

Бренд Име:
ROBESBON
Материјал:
Alluminium Алуминиумски+Гума
Ширина(см):
3cm
Карактеристики 1:
јаглерод handlebar
Карактеристики 2:
Мотоцикл handlebar
Карактеристики 3:
јаглерод handlebar патот
Карактеристики 4:
јаглерод велосипед handlebars
Карактеристики 5:
гума handlebar

Со стоката дадена додека купуваат