• Новак
  • -40 %
Велосипедот Брзо Ослободување Титаниум Најсветлите CNC легура Патот Планински Велосипед возење Велосипед Тркала Центар Skewers Поставите брзо ослободување skewer рачка?

Велосипедот Брзо Ослободување Титаниум Најсветлите CNC легура Патот Планински Велосипед возење Велосипед Тркала

DEN 555.00
DEN 925.44

Достапност
Достапно за нарачка


Велосипедот Брзо Ослободување Титаниум Најсветлите CNC легура Патот Планински Велосипед возење Велосипед Тркала Центар Skewers Поставите брзо ослободување skewer рачката
Материјал : Титаниум Оска со две нерѓосувачки челик извори 7075 АЛ Skewers лост ЦПУ машински
големина : Пред 100mm, Заден 130/135mm
Тежина : 48g/пар Боја : црвено, златен црна, сина Титаниум
Употреба : Погоден за Двете MTB и Патот велосипед
Пакетот вклучува : 1 Pair Титаниум брзо ослободување

Спецификацијата

Диск Планината:
Yes
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Позиција:
Пред + Задните
категорија:
имајќи центар
Бренд Име:
KACTUS ТЕХНИКА
Материјал:
Титаниум
боја:
жолта црвена сина, црна и темно сива боја
Материјал:
Титаниум Оска со две нерѓосувачки челик извори 7075 АЛ Skewers рачката В
Големина:
Front 100mm, Rear 130/135mm
Тежина:
48g/pair
Употреба:
Погодна за Двете MTB и Патот велосипед

Со стоката дадена додека купуваат