• Новак
  • -41 %
Алуминиум Легура Шупливи Велосипед Синџир Тркала Право Чудак Капа Покрие Dustproof Plug Компатибилен Со M610 XT BMX Велосипед Crankset Маска

Алуминиум Легура Шупливи Велосипед Синџир Тркала Право Чудак Капа Покрие Dustproof Plug Компатибилен Со M610

DEN 109.00
DEN 185.28

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
сребрена, златна, црвена, виолетова, зелена, сина, црна, портокалова
Употреба:
Патот Велосипеди,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX,Круизери
категорија:
Чудак
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
Bonphy
Број На Модел На:
Чудак dustproof приклучок
Chainwheel Заби:
Други
Чудак Должина:
Други
боја:
црна , сребрена, црвена, зелена, виолетова, розова, злато, портокал

Со стоката дадена додека купуваат