• Новак
  • -40 %
РИЗИК 5pcs/set Велосипед предо/Странично Derailleur Гром М4 *13.5/20mm за MTB Велосипед SHIMANO XT SRAM XO XX1 Промена на Вредноста Завртки Делови

РИЗИК 5pcs/set Велосипед предо/Странично Derailleur Гром М4 *13.5/20mm за MTB Велосипед SHIMANO XT SRAM XO

DEN 549.00
DEN 914.40

Достапност
Достапно за нарачка


РИЗИК 5pcs/set Велосипед предо/Странично Derailleur Гром М4 *13.5/20mm за MTB Велосипед SHIMANO XT SRAM XO XX1 Промена на Вредноста Завртки Делови
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Ситно направена, полирање мелење, вакум фолија Титаниум алуминиумски висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија е силна, спречување на ' рѓа Спецификации : Материјал : титаниум алуминиумски Големина : М4*13.5/20 мм стигма главата Боја : Божилак, Злато, Титаниум Боја Количина : 5 компјутери(М4*13.5 3 ЕЕЗ,М4*20 2 ПАРЧИЊА) Пакет : оригинални 3 PCS М4*13.5 мм + 2 ПАРЧИЊА М4*20mm Хексадецимален на Чело Титаниум Завртки

Спецификацијата

боја:
Титаниум, Златни, Шарени
Компоненти:
Derailleurs
Брзини:
30 брзина
Бренд Име:
Ризик
Тип:
Задните Derailleur
Вкупниот Капацитет:
ti материјал
Број На Модел На:
Завртки M4 13.5 20
Материјал:
Титаниум
Функција:
Ti Socket Head Завртки
Пакет:
5pieces / многу
боја:
ТИ,Злато,Виножито
Функција:
Ultralight Титаниум Завртка
Модел:
M4x13.5mm M4x20mm
Велосипедот Делови:
Ризик Титаниум завртки

Со стоката дадена додека купуваат