• Новак
1Pic Велосипед Caliper Цевки Маслиново Т Глава Завртка Хидраулични Диск Кочница Завртка За SHIMANO MTB СТРАСТВЕН E Серија (CR/ ER/ E5/E7/ E9/ XO)

1Pic Велосипед Caliper Цевки Маслиново Т Глава Завртка Хидраулични Диск Кочница Завртка За SHIMANO MTB СТРАСТВЕН

DEN 797.76

Достапност
Достапно за нарачка


1piece Велосипед Caliper Цевки Маслиново Главата на Завртката Хидраулични Диск Кочница Завртка За SHIMANO MTB СТРАСТВЕН E Серија (CR / ER / E5 / E7 / E9 / XO)

Спецификацијата

Употреба:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
Број На Модел На:
Цилиндрични глава
Материјал:
Челик
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Компоненти:
Диск сопирачки
Стил:
Хидраулични Диск Кочница Сопирачки
За:
E Серија (CR/ ER/E5/E7/E9/ O)
Име На Производ:
Цевки маслиново главата завртки

Со стоката дадена додека купуваат