• Новак
  • -5 %
Бесплатен Превозот Нова Топла Продажба Велосипед Брзо Ослободување Количка За Телескопски Велосипед Фендер Фендер Панели Преносни Велосипедизам Mudguard

Бесплатен Превозот Нова Топла Продажба Велосипед Брзо Ослободување Количка За Телескопски Велосипед Фендер

DEN 638.00
DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот Име : Телескопски фендер Материјал : ЈП животната средина пластични Карактеристики : Сеопфатен и DIY Телескопски должина : 300мм пред 400mm Ширина : 68mm По скратување на должината : 120mm Пред Откако 130mm ЗАБЕЛЕШКА : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Спецификацијата

боја:
Црна
Број На Модел На:
021
боја:
Црна

Со стоката дадена додека купуваат