• Новак
  • -18 %
2018 Пурпурна Mens Велосипедизам Дресови Mtb Смешно Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Hombre Verano

2018 Пурпурна Mens Велосипедизам Дресови Mtb Смешно Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot

DEN 630.00
DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка


Можете Да Изберете еден Микс Големина : Како што Џерси"L" Краток"М"(Остави Порака) Мажи кратко sleeve велосипедизам џерси
Добар изглед велосипедизам џерси со трката сит се вклопуваат. Страна панел, направи одлична вентилација за лето јава. Тоа држи со текот на времето. Со еден час возење тест, и вие ќе ја видите разликата. Комплетна поштенски, три џебови.
1. C135 Полиестер (100% Полиестер) : (главна)
2. Бела Полиестер Jaquard Мрежа Сублимација печатење : (страна панел)
3. бранеа Не се лизга еластична бенд на задниот раб
4. 3#Носат-отпорни, црна гума главата целосна должина патент
- Главниот Ткаенини : C135 Полиестер (100% Полиестер) + Мрежа Жакард.
- Во договор со ергономија, Полиестер Мрежа Жакард страна панел, супер дише.
- Висок квалитет на ткаенина, брз сува
- Добро venlitaion дизајн : Се убаво за вентилација за време на возење велосипед
- Ткаенината : Двоен ткаенина,Без гума ограничувања.
- Задните Џебови : Три длабоко independant џебови за чување
- Полите : Нема рестриктивни притисок врз стомакот додека бранеа Не се лизга еластична бенд на задниот раб

ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ ОПИС 3#Носат-отпорни, црна гума главата целосна должина патент , Сублимација трансфер, бојата не исчезнат Во склад со ергономија, Висок квалитет на ткаенина, брз сува, Полиестер Мрежа Жакард страна панел, супер дише.
Три џебови,Може да се користи за да се одржи мобилни телефони, паричници и други мали предмети

Спецификацијата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Ткаенина Тип:
Џерси
Функција:
Анти-пот,Дише,Брз Сува
Сезоната:
Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
CROSSRIDER
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Виолетова цвет Велосипедизам Џерси
is_customized:
Yes
Патент Должина:
Целосна Патент
Пол:
Мажи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Со стоката дадена додека купуваат