• Новак
  • -5 %
Runchita 2018 велосипедизам лигавче шорцеви про тим лето црна ciclismo roupa homem италијански ткаенина MTB Велосипед Облека триатлон Подлога

Runchita 2018 велосипедизам лигавче шорцеви про тим лето црна ciclismo roupa homem италијански ткаенина MTB

DEN 1504.00
DEN 1583.04

Достапност
Достапно за нарачка


КАРАКТЕРИСТИКИ Лесни ткаенини и chamois Многу дише Трајни седиште панели Cut-далеку лигавче ремени Силикони печати gripper ТКАЕНИНА Шорцеви : 78% Spandex, 22% Lycra ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ Машина за миење кул - 30 целзиусови степени Миење темни бои посебно не кајгана не ја собори сува не железо не сува clea

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
лигавче шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Spandex
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
RUN-DK-003
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
runchita
Не се лизга бенд:
Увезени од Италија
подлога:
висок квалитет BreathableShock доказ триатлон Подлога
Процесот на шиење:
Fourneedle шест линии
боја:
чисто црна

Со стоката дадена додека купуваат