• Новак
BCS03 Нови Отворено Спортски Велосипед Капа Headscarf капа Bandana Капа шамија Пиратски Шапка Doorag

BCS03 Нови Отворено Спортски Велосипед Капа Headscarf капа Bandana Капа шамија Пиратски Шапка Doorag

DEN 327.84

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот BCS02 Нови Отворено Велосипед Спортски Велосипед Bandana Капа шамија Пиратски Шапка Doorag
1.Боја : според сликата.
2.Големина : една големина одговара на сите.
3.Материјал : 100% полиестер
Пакет Содржина :
1 x пиратски капа
Производ детали :
Забелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики да се најде тоа,ви благодариме !
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-40(или повеќе) дена зависи од вашата земја.
Б : Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.Ви благодариме.
C : Ако имате добиете предмети .PLS Заврши цел.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
A : ние обезбеди 3 месеци гаранција.
Б : купувачот се единствените одговорни за враќање надоместоци за гаранција предмети.ако предмети е неисправна на 3 месеци,може да ги испратите назад кон нас,ние ќе ја испрати на ио нова по добивањето на неисправни објект.
C : befor враќање предмети,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба,ве молиме да користите regulare поштенска услуга и го испрати на следење на број.
D : ние не се претпостави сопствен ризик,ако е тоа лесно да се предизвика било cuse било обичај poblem во вашата земја,ние сме ви препорачуваме да одберете други превозот методи ,исто како кина пост воздух mail,доколку имате други треба , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време .
А : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски.
Б : Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ISUFEIBRAND
Број На Модел На:
BCS02
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Секс:
Унисекс

Со стоката дадена додека купуваат