• Новак
  • -24 %
Нови Пристигнување V Вратот Tulle Чипка Appliques А-Линија Vestidos де феста Kaftan abiye Вечер фустан 2018 Плус големина Вечер фустани

Нови Пристигнување V Вратот Tulle Чипка Appliques А-Линија Vestidos де феста Kaftan abiye Вечер фустан 2018

DEN 5290.00
DEN 6960.00

Достапност
Достапно за нарачка

Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Половината:
Империја
Бренд Име:
SUOPHONA МОДА
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина

Со стоката дадена додека купуваат