• Новак
  • -10 %
Небото Сино Формално Вечерни Фустани 2018 Отворени Врати Vestidos Де Феста Beading Чиста Плус Големина Макси Долго Матурска Партија Облечи

Небото Сино Формално Вечерни Фустани 2018 Отворени Врати Vestidos Де Феста Beading Чиста Плус Големина Макси

DEN 6869.00
DEN 7632.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако вашиот големина fluctuates или ако сакате да го измените се облекуваат малку, ние секогаш оставете неколку инчи во шевовите, така што вашата локална се прилагоди лесно може да се направи измени колку што е потребно. Бидете сигурни да проверите на нашата мерење водич. Ве молиме имајте во предвид : ако вашата нарачка спецификации се разликуваат премногу голема мера од финалниот големината барање, промена на големината може да не биде возможна **ве Молиме Имајте во предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Ако имате било какви други прашања во врска со нарачување на правото големина, не двоумете се да контактирате со нас.Ако сте со нарачување custom-големина фустан, тоа е особено важно за да ја добиете вашата мерења точно во право. Проверка на реалните мерења во нашата големина на табелата и споредувајќи ги на вашиот сопствен мерењата пред ставање на вашата цел е на најдобар начин да се избегне големина грешки. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и Политика на Враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно. Политика на враќање : ве молиме имајте во предвид : ние не наплата на превозот надомест,сите на превозот надомест треба u плати се надеваме дека за да биде сосема задоволни со купувањето,па ние го прифаќаме врати, размена,или да се вратат ако фустанот имаат проблеми со квалитетот. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. Вашиот објект е со големина што го наредил, но не и одговара Фустани или облека која не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат. Големината или Монтирање Прашања, Како и на сите наши фустани и облека е страна-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од приближно еден или два инчи во која било насока на одредени мерења.Препорачуваме Небото Сино Формално Вечерни Фустани 2018 Отворени Врати Vestidos Де Феста Beading Чиста Плус Големина Макси Долго Матурска Партија Облечи
ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина? О : Кога да нарачате облека за вашиот специјален повод онлајн, во право си да се плаќаат поголемо внимание за добивање на големината право! Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашата облека може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се. Добивање на професионално мери е најсигурен начин за да се обезбеди финален производ ќе достигне совршено прилагоден. П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право? А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина; П : Ќе фустан изгледа токму како што се прикажани на сликите? А : ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според сликата,па затоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
vestidos де феста
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
ELNORBRIDAL
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Со стоката дадена додека купуваат