• Новак
  • -20 %
modabelle Црна Формално Gown Шема Печатени Сатен Вечер Фустан Со Џеб 2018 Дубаи Backless Две Парче Beaded Пром Фустан

modabelle Црна Формално Gown Шема Печатени Сатен Вечер Фустан Со Џеб 2018 Дубаи Backless Две Парче Beaded Пром

DEN 9878.00
DEN 12348.00

Достапност
Достапно за нарачка

ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како и на сликите можете да го видите. Ако верувате вашите објекти беа оштетени за време на испорака, мора прво да се добие "Доказ за Оштетување" документација од вашиот испорака на превозникот. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Биста ________ инчи /см 2. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Ако треба да обичај прави фустан, ве молиме да го пополните следниот детални информации, а потоа да ги испратите на нас со оставање на порака. Половината __________ инчи /см 3.
Фустанот е со големина што го наредил, но не и одговара
Фустани кои не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите продажни услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба. Колковите _________ инчи /см 4 . Шупливи до подот _________ инчи /см 5 .
Ддв број : Бразил Гостите , ве молиме да ги доставите на CPF број со цел да се изедначи царинење, тоа ќе биде потребно ако го изберат
превозот со UPS или DHL.Поднесе барање за враќање на продавачот во рок од 15 дена од денот на вашите нарачки пратката*.обичај се прилагоди не може да прифати било каква причина се откаже и retreun.
Боја : Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани. Вие исто така може да ни кажете вашето други барање, ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Ви благодариме. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да навлезе во решавање на вашите проблеми.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
Враќање За Замена или Рефундирање
1. Руски Клиенти , ве молиме потврдете го вашето име е полно име.
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата нарачка спецификации се разликуваат премногу голема мера од финалниот големината барање, промена на големината може да не биде возможна
Враќање На Процесот
1. Откако на вашиот враќање е потврдено и прегледани, ве молиме овозможи до два платежна циклуси за тоа да се кредитираат на вашата сметка.
modabelle Црна Формално Gown Шема Печатени Сатен Вечер Фустан Со Џеб 2018 Дубаи Backless Две Парче Beaded Пром Фустан
Ние прифаќаме Прилагодено облечи.
Големината или Монтирање Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу еден (1) инчен во која било насока на одредени мерења. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Нашата Политика Откази
1.
Фустан не е големината ќе нареди
Доколку на вашиот фустан големина се разликуваат од спецификациите на вашата нарачка од страна на повеќе од еден инч, ние ве охрабруваме да се најде локалните прилагоди за да се направи корекција, и ние со задоволство ќе ви надомести за да се соберат до 100% од цена на производот во прилагодувањето на трошоците. Но, понекогаш во некои земји,
царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската
политика на свој место.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
modabelle
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цвеќиња,Beading,Шема,Чипка
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
2017100904
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Големина:
Custom made, Plus Size,Standard Size
превозот:
Брза испорака
Стил:
пром фустани формално наметки
Тип:
formatura vestido
Дизајни:
Облека Де Топчиња Со Ист Longue
Vestidos де Graduacion:
долго фустани за матурска

Со стоката дадена додека купуваат