• Новак
  • -20 %
Нови Пристигнување V Деколте, Чипка Црн Краток Вечер фустан 2018 А-Линија Вечер gown Чај должина облека де соаре vestido долго де феста

Нови Пристигнување V Деколте, Чипка Црн Краток Вечер фустан 2018 А-Линија Вечер gown Чај должина облека де

DEN 4531.00
DEN 5664.00

Достапност
Достапно за нарачка

Или контактирајте со нас однапред.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Sophoeniya
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Чај-Должина

Со стоката дадена додека купуваат