• Новак
  • -20 %
НОВ Дизајнер Капа Ракав Црна, Црвена Шампањ Долг Формално Вечерни Фустани Сирена облека де соаре

НОВ Дизајнер Капа Ракав Црна, Црвена Шампањ Долг Формално Вечерни Фустани Сирена облека де соаре

DEN 2880.00
DEN 3600.00

Достапност
Достапно за нарачка


КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ :
Големина На Табелата :
Боја Палета :
Answer : ___________________________ NOTE :
О : Ова се облекуваат не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики).
Политика На Враќање
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. во моментот можете да платите користејќи 1) Кредитна Картичка 2) Банкарски Трансфер 3) Moneybookers 4) Western Union 5)Други Методи, поддржани од Aliexpress како што Маестро, Qiwi Паричник ,Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
Враќање За Замена или Рефундирање
1. Превозот време обично за 3-5 дена. Наддавање е за еден фустан само!!!
Б : Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. Ако ви треба под итно, Контактирајте со нас прво, ние може да дојде твојот ред.Колку време е потребно за превозот време?
A : EMS превозот време за 5-10 дена.
D : Фустан Може да Се Направи во Сопствени Големина, Боја . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Пакување : Нашите производи се спакувани во еден вода-отвратителен polybag.она од што " ракување со времето за цел?
Обично тоа треба цела 7-15 дена за облека да се биде подготвен за превозот, Везени и Тешки Beaded фустан трае подолго од 5 дена . PLS кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај плаќање додека можете да оставите порака во однос на мерењата, боја и други детали што мислите дека е важно.што е предноста на вашите производи?
Квалитет : ние имаме 10 години искуство во правењето на свадба се облекуваат.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.ние може да се направи на облека според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара.Детали како силна bodice и целосно наредени.Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека фустанот е направен за да вашата нарачка спецификации.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Осигурување и Обичај : Купувачи се одговорни за било каква осигурување тие се потребни и секој доход или должност обвинет од страна на својата земја. EMS е на сила во земјата, како што се САД,Канада,Австралија,Русија,Сингапур,обединетото КРАЛСТВО,Франција,Netherland,Шведска,Германија,Јапонија,Fenland,Грција. Ние сме компанија intergret дизајн,производство,маркетинг,можеме да ви понудиме најдобра цена и по услуга .
Плаќање
A.
Б : ТНТ или DHL е сила за поголемиот дел од земјата во целиот свет, но превозот цена ќе биде малку поголем од ЕМС.PLS погледнете ја нашата политика на враќање подолу. Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined,Бисери
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
FFN0001225
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EMIQIAN
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Ткаенина Тип:
sequin
Половината:
Природни
категорија:
вечер фустан,социјална повод
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат