• Новак
  • -49 %
LS39810 тешки beaded вечерни фустани долг ракав цвет шема наметки секси sequin pronm вечерни фустани кина alibaba трговија на големо

LS39810 тешки beaded вечерни фустани долг ракав цвет шема наметки секси sequin pronm вечерни фустани кина alibaba

DEN 36132.00
DEN 70847.04

Достапност
Достапно за нарачкаЗа лична употреба купувачот :
1. Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.
2.Тоа е нашиот оригинален дизајн и 100% реално шоу,не е направен од страна на копија.
3.Има околу 10.000 видеа покажуваат различни фустани на youtube, можете да пребарувате "љубов сезона венчаница"на youtube,ќе ни се најде.
4.Има живеат-на instagram за нашиот изложбен салон секојдневниот(околу 2000 метри квадратни и 600
парчиња акции фустани).Можете да ги следите нас "ls_cherry" таму.
5.Мала промена прифатени,како на пример, додавање ракави,или да додадете поставата внатре.
6. Ажурирање за 10 нови дизајни секоја недела.
За веледрогерија и чување на :
1.Ние би сакале да обезбеди слики да ви листата на вашиот веб-сајт.
2.Ако нарачате повеќе од 5 парчиња (исто desgin во 5 парчиња,или измешани 5 дизајни) едно време,може да се добие попуст.
3.Фустанот може да бидат направени од ткаенина што ги испраќате до нас.
4.Топло добредојде за да ја посетите нашиот изложбен салон и фабрика секое време.
5.Ние може да дизајн и производство на фустани за вас, само што не се продаваат на другите, ако имате голема
количина барање

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Sequined,Лак,Appliques,Чипка,Цвеќиња
Воз:
Капелата Воз
Ткаенина Тип:
organza
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LS39810
Моден Елемент:
Илузија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
CHANVENUEL
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
боја:
злато исто како слика
Големина:
us2-us20w /custom
време на испорака:
15-25days
колекција:
вечер , матурска , партија
Ракавите:
Долги Ракави
Emblishment:
Чипка,Цвеќиња
Назад:
Патент
Деколте:
Лажичка
Ткаенини:
organza
Име:
Љубов Seaon Вечер Фустан 2018-39810

Со стоката дадена додека купуваат