• Новак
  • -32 %
Бренд HuamianLi елегантен пластика усна лагер долготрајни 12colors може да избере усна лагер мат водоотпорен со кутија 1pcs/многу

Бренд HuamianLi елегантен пластика усна лагер долготрајни 12colors може да избере усна лагер мат водоотпорен

DEN 62.00
DEN 90.72

Достапност
Достапно за нарачка


Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница. Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со Trademanager или преку е-Маил. Ние сме секогаш среќни да ви помогнат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да се рефлектираат вистинската боја на објектот.
Превозот може да се под влијание на викенд, празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време,ние, исто така, бродот на објектот во 1-3 дневна. 1 обично превозот преку Кина Пост Воздух Mail ,e Packet,15-45days за испорака во зависност од вашата локација.,. 2 јас ќе ви испрати EMS ,DHL ,но треба да го додадете превозот цена ! ве молиме да не информирате пред вашата цел,на секое прашање, пред вашата цел во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. ГАРАНЦИЈА&ВРАТИ ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail befor враќање на неисправни објект. купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци ДАНОК даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, Овие трошоци се на купувачот одговорност ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и позитивна оценка со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас . Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и да се остави позитивен фидбек . Сите Trademanager и е-Мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.Среќни секој ден!

Спецификацијата

Тип:
Усна Лагер
Бренд Име:
HUAMIANLI
Корист:
Лесно да се Носат,Хранливи,Природни
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
1.45 g

Со стоката дадена додека купуваат