• Новак
  • -0 %
Diy дигитални маслото од страна на броеви цртање страна се насликани сликата Ѕид Оркестарот слики розова peony светилка и розова цвет

Diy дигитални маслото од страна на броеви цртање страна се насликани сликата Ѕид Оркестарот слики розова peony

DEN 571.00
DEN 571.20

Достапност
Достапно за нарачка


Совети 1.Нашите слики се полу-готови,ќе треба заврши со себе,вклучувајќи без рамки. 2. На линија на cavas се шарени ,а не само со црна линија . 3.Нашата цена не може да биде најевтин, но ве молам, верувам дека нашиот квалитет е најдобар! 4.Кога ќе завршите со вашата слика, можете да ни испратите некои фотографии, ние ќе ги споделите со други клиенти од целиот свет. За Превозот Ali Express Превозот достава на пакети од Кина со остатокот од светот, а ние го направите ова, во соработка со големи логистички услуги како што се Кина пост Сингапур Пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска, SPSR, DHL и други. На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 10 и 25 работни дена. За Даночни Ние знаеме дека некои земји треба тарифи за увоз, така што ќе напишете ниска цена на декларираната цена колона да се обидете да ги зачувате вашите пари. Доколку имате посебни барања за декларираната цена, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака кога нарачување. Големината и Бојата на кожата 1.Поради ограничување на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). 2.Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата. Тоа може да биде предизвикана од страна на некои неизбежна причини, како што се бојата одраз во мониторот, светлина, позадина, итн. 3.Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика. За Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,или 4 ѕвезди, бидејќи сите тие значат негативни. Ако имате прашања во врска со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред сакате да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви овозможи со најдобра услуга.

Спецификацијата

Големина(cm):
40x50cm Без рамка, 50x60cm Без рамка
Рамка:
No
Предмети:
Цвет
Број На Модел На:
40X50CM
Материјал:
Памук
Боја Тип:
Пропилен
Комбинација:
едно парче
Стил:
Модерна

Со стоката дадена додека купуваат