• Новак
  • -30 %
1kg Мини Мали Природни Бел Кристал Чипови Чакал Рок Кварцен Кристал Минерални Примероци Резервоарот Градина Flowerpot Декорација Камења

1kg Мини Мали Природни Бел Кристал Чипови Чакал Рок Кварцен Кристал Минерални Примероци Резервоарот Градина

DEN 2520.00
DEN 3600.00

Достапност
Достапно за нарачка


Големина : 3-5 mm
Материјали : Јасно Бел Кристал
Тежина : 1000 g

Спецификацијата

Тема:
самовила
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат