• Новак
50 компјутери Класичен BTC bitcoin 24K вистински злато позлатен значка 40 mm интернет тема сувенири колекционерски монета

50 компјутери Класичен BTC bitcoin 24K вистински злато позлатен значка 40 mm интернет тема сувенири колекционерски

DEN 5760.00

Достапност
Достапно за нарачка


Класичен BTC bitcoin
бојата можеби некои различни од реалниот производ, бидејќи на компјутер на екранот. злато позлатен во боја
Функција :
1. Во согласност wiht Евро-тест барање.
2.Сигурен квалитет и разгледување услуга.
3.прилагодено Лого.
Превозот :
1.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Зачувам, па ве молиме да бидете сигурни дека ќе го Зачувам Додадете. е corrcet! ве молиме дозволете ми konw ако сакате да ја испорача стоката до други Додадете,
2. Предмети ќе бидат shiped тенка 3~15 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Зачувам.
3. Ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод пред цел, од Страна на Воздух Mail, нормално трае 7-30 дена за пристигнување,и 3 до 15 дена од Express . тоа може да биде се повеќе и подолго од страна на неконтролирано причини, како што се лоша прогноза, ве молиме почекајте трпеливо или контактирајте со нас за deatails.
Политика На Враќање
Само детектив производ со бидат понудени разменуваат. детективот производи мора да се врати whtin 35 дена од деновите кога си ставен на својата цел. и купувачот ќе биде resibonsible за сите дополнителни такси превозот.
Feed Врати
Ако не сте задоволни со нашата godds вашиот го нареди и нашите услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации, ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние може да го реши секој спор заедно.
Сакате да имате убаво купување искуство во нашата продавница.

Спецификацијата

Тема:
Патриотизам
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Техника:
обложено
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
SLMTTG
Материјал:
Злато Позлатен
Стил:
Африка, Русија, САД. Европа, Азија
единица:
50 компјутери/многу
Повод:
подарок за бизнис, како дом,партија, Божик,Нова година, на Вљубените,роденден
Пакет:
со слободен капсула и opp вреќа индивидуални
Тема:
Bitcoin сувенири монета
монети:
метал комеморативна монета
Употреба:
дома колекционерски бизнис подарок
Карактер:
Класичен Bitcoin
Големина:
40 mm x 3 mm

Со стоката дадена додека купуваат