• Новак
Бесплатен Превозот 1 Пар фабрика обичај глеѓ cufflink freemason ѕидани ткаенината линкови Masonic мода cufflinks

Бесплатен Превозот 1 Пар фабрика обичај глеѓ cufflink freemason ѕидани ткаенината линкови Masonic мода cufflinks

DEN 475.20

Достапност
Достапно за нарачка


Предмет : Cufflinks
Материјал : Месинг
Процес : Epola
Позлата : Хром
Големина : 16mm НИЕ СМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПРОФЕСИОНАЛНА MASONIC МЕТАЛНИ ПРЕДМЕТИ СНАБДУВАЧ Почитувани Клиенти : Нема акции објекти за големите трговија на големо, кога било цел стави, ние ќе започне производство. Ве молиме љубезно се прошири 10 дена, кога сакате да поставите цел, ве молиме љубезно, истакна однапред, благодарам многу

Спецификацијата

Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
XINSUNSCHENG

Со стоката дадена додека купуваат