• Новак
  • -5 %
(1.2)30ММ Природни скапоцен камен Црвена Дамка од јаспис Сфера Свет Кристална Топка Чакра Исцелување Реики Камен Резба Занаети

(1.2)30ММ Природни скапоцен камен Црвена Дамка од јаспис Сфера Свет Кристална Топка Чакра Исцелување Реики

DEN 228.00
DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка


(1.2")30ММ Природни скапоцен камен Црвена Дамка од јаспис Сфера Свет Кристална Топка Чакра Исцелување Реики Камен Резба Занаети
Затоа што тоа е природен камен, секоја една од нив има свои карактеристики, фотографии се само за референца, ќе добијат сличен бидејќи од природен камен, но ние гарантираме дека сите тие се во sa мене квалитет. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Материјал : Природен Камен Црвена Дамка Од Јаспис
Големина : Прибл.(1.2")30мм
Форма : Сфера Топка
Количина : 1 Pc
Contidion : Нова
Answer : ___________________________ Note : Застане е вклучен

Спецификацијата

Бренд Име:
Џин Ши Јуани
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Материјал:
Природен Камен Црвена Дамка Од Јаспис
Обликот:
сфера топка
Големина:
Approx.(1.2)30mm

Со стоката дадена додека купуваат