• Новак
  • -30 %
Природни Врвот Коза-рог фосилни Завртка Природни Полиран Jade Од Мадагаскар Убава Рок Примерок

Природни Врвот Коза-рог фосилни Завртка Природни Полиран Jade Од Мадагаскар Убава Рок Примерок

DEN 1680.00
DEN 2399.52

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница!
Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !
Опис : N аме Природни " Коза-рог "фосилни Завртка Тежина 130g големина 64x49x28mm боја Кафеава Функција Cellection

Спецификацијата

Тема:
самовила
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Име:
Коза-рог фосилни Завртка
боја:
Браун
Тежина:
130g
Големина:
64x49x28mm

Со стоката дадена додека купуваат