• Новак
  • -30 %
Минерални група компанија природни кристал оригиналните камења рок примероци природни камења и минерали Дома Декорација

Минерални група компанија природни кристал оригиналните камења рок примероци природни камења и минерали Дома

DEN 2688.00
DEN 3839.52

Достапност
Достапно за нарачка


Природни камења, па секоја кутија ќе бидат различни
Име : природни кристал оригинални камен карпа примероци
Големина : 190*125*38mm
Тежина : 350-400g
Примероци Исцелување Уникатен Дом Украси за Давање Статии Занаети колекција

Спецификацијата

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат