• Новак
  • -30 %
50g Природни Tigea Жолта Тигар Око Рок Кварцен Кристал Tigerite Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Flowerpot Декорација Камења

50g Природни Tigea Жолта Тигар Око Рок Кварцен Кристал Tigerite Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина

DEN 144.00
DEN 206.40

Достапност
Достапно за нарачка


Големина : 7-9mm
9-12mm
Материјали : Жолта Хулахопки Око
Тежина : 50 g
Кога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,
Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух Mail
Кога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

Спецификацијата

Тема:
самовила
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат