• Новак
  • -15 %
12 Листови Празно Налепници 34*73mm Само Лепило Етикета Празно Забелешка Етикета Бар Леплива Бела Запишување Име Налепници

12 Листови Празно Налепници 34*73mm Само Лепило Етикета Празно Забелешка Етикета Бар Леплива Бела Запишување

DEN 35.00
DEN 41.28

Достапност
Достапно за нарачка


3 labels по лист, 12 листови, за вкупно 36 етикети.
Може да се користи на речиси секоја чиста цврста површина.
Мазна умре сече, бела налепница хартија.
Лесно да се напише на со маркер.
Спецификација :
Материјал : ПВЦ
Големина : стан.7.3cmx3.4cm/2.87"x1.33"
Боја : Бела,Како слики прикажани
Количина : 1 Сет(3 labels по лист, 12 листови, за вкупно 36 етикети)
Пакетот вклучува :
12sheets/пакет Празно Налепници
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната,Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт (Кина ЕМС веб-страница). Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Терминот Ние да не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Спецификацијата

Бренд Име:
SHNGki
Возраст:
>8 години
Материјал:
Хартија
Обликот:
правоаголник
Големина:
34*73mm
Број На Модел На:
само лепило име налепници

Со стоката дадена додека купуваат