• Новак
  • -14 %
Симпатична Anne за Патување Налепници Дневник Бележник Декорација Фото корејски 6 Листови Поставите C26

Симпатична Anne за Патување Налепници Дневник Бележник Декорација Фото корејски 6 Листови Поставите C26

DEN 56.00
DEN 64.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : транспарентни налепници за Идеален за дневник, планер, мобилни и било какви други предмети за декорација Состав : Кореја Тип : Лепило чисто Стакло Лента Големина : прибл.20.1cmx10cm/7.9"x3.9"(6 Листови во секој сет) Боја : Случајни испорака Количина : 1 Set(6 листови) Внимание : Налепници само, другите не се вклучени Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Спецификацијата

Возраст:
>3 години
Обликот:
Човековите
Големина:
20.1cmx10cm
Број На Модел На:
Налепници
Материјал:
Транспарентни налепници за

Со стоката дадена додека купуваат