• Новак
  • -35 %
20PCS/МНОГУ,5ml 6 кутија празни боја палета,Боја кутија,Уметност алатки,Член пигмент,Уметност училиште резерви.Цртеж играчки.Градинка занаети

20PCS/МНОГУ,5ml 6 кутија празни боја палета,Боја кутија,Уметност алатки,Член пигмент,Уметност училиште резерви.Цртеж

DEN 652.00
DEN 1003.20

Достапност
Достапно за нарачка


1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.
2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.
3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.
4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати. Ако прилагодени објекти ќе се испрати во рамките на 10~20 дена. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.
5.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест.
6.Ве молиме имајте во предвид секоја цел мора следење на број,можете да ги пратите онлајн.
7.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни увозни царински давачки и даноци од вашата земја царината,овие дополнителни трошоци треба да се плати кога ќе се соберат на пратката.
8.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.
9.Нарачана : Ние може да нарачана производи од хартија.ева производи.чувствував производи.и сите занает колекции за вас.ако имате било какви барања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.
Freeshipping 20pcs/многу од Кина пост 5ml 6 кутија боја палета,Боја кутија,Уметност алатки, Член пигмент, Боја кутија,Боја додатоци Големина : 16cmx2.2cmx1.5cm,секоја мала кутија е 5ml Материјал : PE

Спецификацијата

Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
YHCRAFTS
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Тип:
Цртеж Играчки Сет
is_customized:
Yes
боја:
Јасно
Возраст:
>3 години>3 години>>3 години
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат