• Новак
3D Црна Маскара Водоотпорен Издолжување Виткање Око Трепките Rimel Природно Дебели Професионална Шминка Огромни Волумен Козметика

3D Црна Маскара Водоотпорен Издолжување Виткање Око Трепките Rimel Природно Дебели Професионална Шминка Огромни

DEN 103.68

Достапност
Достапно за нарачка


Состојка : Camauba Восок, Candelilla Восок, восок од пчели, глицерин, итн.
Придобивки : Задебелување, Виткање, Издолжување, Не-дупка со, Лесно да се отстрани
Characteristcs :
1. Високо еластична силикони четка чешел ред на двоен ефект, веднаш густа, тенки виткање,
Не цветаат и лесно шминка.
2.Богата хранлива нега состојки, може да продолжите со енкрипција плус Алис,
Обезбедување на сеопфатна заштита на маскара, без чувство на тежина на шминка,
Без иритација, благи, трепките студ е јасно,
Речиси може да се дише слободно
Пчели Восок' s предности : Восок има добра адхезија, пропустливи, emulsification,
Мазност, итн.Карактеристики и убавина, убавина, кожата, нега на кожата, брчки и други ефекти.

Спецификацијата

Тип:
Маскара
НЕТО-WT.:
5ML
Број На Модел На:
C-J-11JMG
Корист:
Виткање,Издолжување,Дебели
Бренд Име:
FGHGF
Големина:
Full Size
Состојка:
Маскара
GZZZ:
YGZWBZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
сертификација:
GZZZ
Количина:
1pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат