• Новак
  • -9 %
26mm Пан Size 12 Празни Дупки на Магнетното Сенки Руменило Concealer Palatte Железо Тави Шминка Алатки за DIY Свој Козметички Palatte

26mm Пан Size 12 Празни Дупки на Магнетното Сенки Руменило Concealer Palatte Железо Тави Шминка Алатки за DIY

DEN 130.00
DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка


26mm Пан Size 12 Празни Дупки на Магнетното Сенки Руменило Concealer Palatte Железо Тави Шминка Алатки за DIY Свој Козметички Palatte
Притиснете на вашиот сопствен сенката за очи /Руменило
ЗАБЕЛЕШКА : Иако нашите тави се со иста големина како М** тави,
Но, наше ќе не magnetize на нивните палети поради магнети поларитетот.
можете да ги користите дуо страна лепило налепница за да го поправат тави.
Опис
- 100% сосема нов!!!
- Црна мат случај мерки 14.5 cm x 11cm кога е затворен
- Случај има 12pcs* 26mm големина тави (вклучена), што се одржа во тесно со магнет и опкружен со мека neoprene баласт
- Можете да го користите овој за притискање на вашиот сопствен минерални пигменти

Спецификацијата

Бренд Име:
EchiQ
Корист:
Долго-траен,Други
НЕТО-WT.:
0g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Заврши:
Прозрачна
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Број На Модел На:
празни тави за DIY палета
Количина:
1pc
Состојка:
Пластични/Железо
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип:
Сенката За Очи

Со стоката дадена додека купуваат