• Новак
2017 долготрајни Побрзаа Sobrancelha 005 Косата, Веѓите / Taty Направите Водоотпорен Веѓа Лажни Боја/ Лажни Човечки Рачно Изработени

2017 долготрајни Побрзаа Sobrancelha 005 Косата, Веѓите / Taty Направите Водоотпорен Веѓа Лажни Боја/ Лажни

DEN 2352.00

Достапност
Достапно за нарачка


005 Бесплатен превозот тетоважа веѓа /црни веѓи човечка коса/free веѓа stencils
дали сте биле над незнабожечки отстранување на веѓа косата со tweezing или шанса и вашиот веѓите стануваат тенки и или резервни?дали имате лузна каде коса connot расте?
тироидната жлезда прашања и стареењето и хормони, исто така, ќе ни остави со помалку од неверојатни веѓата
ако би сакале да бидат во можност да се постигне веѓа екстензии!
тие се на располагање во 4 бои и трае до 14 дена.
Веѓа Екстензии се професионално да се применува и да понудат на полу-трајно решение да се "исчезнатите" веѓите
Индивидуалните веѓата коса екстензии се во прилог на природни веѓата косата и кожата или од страна на обучени веѓата специјалист за користење на Ангела Веѓите специјално формулиран,
ниска мирис,кожата безбедно лепило да ги пополнат празнините,тепам,или продолжување на веѓа.
"таму е таква побарувачката во индустријата за овој вид на решение за жените кои имаат "едвај-таму" веѓите и сакаат да ја дефинираат нивната веѓите со
повеќе физички изглед лек, вели Ангела сопственик&создателот, Shao Кинг.
"убавината на веѓа екстензии услуга е дека тие можат да се применат на секој, дури и жените кои ја имаат изгубено сите нивни веѓата
Ангела Веѓите 100% Човечка коса лажни веѓи се од највисок квалитет и повеќето природни веѓа перики на пазарот.
Нашите Лажни Веѓите се дизајнирани да ви помогне да даде доверба назад кон жените и мажите кои ги изгубиле своите веѓи
поради болест,медицински третман,алопеција,стрес,и хормонални промени.
Ангела веѓите лажни веѓи се почитуваат кожата со нашето специјално формулиран,кожата безбедно лепило.
Откако ја следеше состојбата на кожата, лажни веѓите трае до 7 дена, време во кое тие се отстранети.
Тие потоа може да се reapplied и,со соодветна заштита, може да трае до 1-2 месеци.
Достапни во пет различни бои : природно Црна, темно кафена, Светло кафена.
Ве молиме Имајте во предвид лажни веѓите се наменети за оние кои го изгубиле повеќето, ако не и сите, нивните природни веѓата коса. поддршка треба да се adhereed рамна на кожата
за лесна,inisible ефект.
тие не се за оние кои се уште имаат доста голем број на природни веѓата косата ,ако се уште имаат доста голем број на природни веѓата коса,
ние многу recommed нашите веѓата прав и моливи и веѓата екстензии.
Важно :
Совршено обликувани веѓи ви даде добро негувани изглед. Тие играат важна улога во accentuating карактеристиките на вашето лице, особено на очите.
љубезно потсетник
ве молиме испратете било која слика ви се допаѓа на нас, така што ние сопствени направи еден ист веѓа како на слика
и кажете ни големина ,боја, така што можеме да го направиме тоа точно
прилагодено со цел да доведе време : 7days
100% човечка коса невидливи чипка веѓа за маж и жена на сите боја во парк
1.100% човечка коса;
2.Реални и природен изглед изглед;
3.сите рачно изработени чипка веѓите;
4.Човекот стил и жена стил на располагање;
6.Ние, исто така, може да произведе тоа според вашиот дизајн;
7.ние снабдување со врвен квалитет веѓа за алопеција university1

Спецификацијата

Тип:
Веѓа Подобрувач
Корист:
Лесно да се Носат,Долго-траен,Други Природни
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
MS005light браун
Бренд Име:
FXVIC
Количина:
2 парчиња
НЕТО-WT.:
10g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
човечка коса
Формулирањето:
Други
Точка име :
Ангела веѓа
Type2:
матрицата за веѓи
type3:
веѓа модел
type4:
лажни веѓи со веѓа врвот
type5:
бесплатни веѓите светлина веѓа
type6:
веѓа тетоважа
Type7:
невидливи веѓите/ лажни веѓа
Име:
жени веѓите форми
Тип:
веѓа

Со стоката дадена додека купуваат