• Новак
SATLINK WS-7990 ДИГИТАЛНА-Т 4 Пат modulator MPEG4 HD аналоген A/V извор на ДИГИТАЛНА-Т канал SATLINK WS7990

SATLINK WS-7990 ДИГИТАЛНА-Т 4 Пат modulator MPEG4 HD аналоген A/V извор на ДИГИТАЛНА-Т канал SATLINK WS7990

DEN 30240.00

Достапност
Достапно за нарачка


Оригиналниот SATLINK WS-7990 ДИГИТАЛНА-Т 4 Пат Modulator со HD-MI/AV
Вовед : • Висок степен на интеграција, со високи перформанси, Целосно опремен, интегриран дизајн • Еден текст modulator дека претвора аналоген A/V извор на ДИГИТАЛНА-Т канал • Стандардна модулација COFDM и H. 264 кодирање • Повеќе видео формат компатибилност вклучувајќи 576i(PAL) / 480i(NTSC) / 1080p • пропусен Опсег : 6/7/8 MHz • Фреквентен опсег : 50~860 MHz • Континуирано прилагодливи АНТЕНСКИ излезниот сигнал на ниво на опсег 70d Bu V од 100d Bu V, чекор 1d Bu V • 2.4-инчен колор LCD дисплеј • Мали димензии и мала тежина • Превозници 2К и 8 K • лесен за поставување и контрола • Компактен и ѕидот mountable
Спецификации :
Слики :

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ САБ
Број На Модел На:
WS7990
Тип:
Дигитални
Договорот за слободна трговија(Free To Air):
Yes
Со USB Wifi:
No
Висока Дефиниција:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат