• Новак
VEHHE Lisper круг abs рака туш глава прилагодлив врнежи од дожд туш глави Повеќе Функционални панел бања туш главата VE032

VEHHE Lisper круг abs рака туш глава прилагодлив врнежи од дожд туш глави Повеќе Функционални панел бања туш

DEN 400.32

Достапност
Достапно за нарачка


Ние Прифаќаме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На Aliexpress Ние Прифаќаме Кина Пост Воздух Mail,EMS Превозот Ќе Се Организира во Рок од 1-3 Дена По Плаќање
а.Ако Има Било Каков Проблем Со Нашиот Производ,Можете Да Побарате Враќање Или Враќање Во Рок Од 7 Дена По Примањето На Предметите,Но Ве Молиме Контактирајте Со Нашата Служба За Корисници Пред Да Се Враќаат Или Отворање На Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Најдобро Да Се Реши Проблемот
б.Сите Елементи Мора Да Се Врати Во Нивната Оригинална Состојба,Или Ќе Одбие Да Наплата
в.Купувачот Е Одговорен За Сите Трошоци Accurred Во Процесот На Враќање
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек, Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот

Спецификацијата

Бренд Име:
VEHHE
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Број На Модел На:
VE032
Материјал:
ABS Пластика
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Туш форма:
Круг
Инсталација Тип:
Рака Држете
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Име на производ:
Lisper круг abs рака туш главата
Интерфејс:
стандард G1/2 Diamtere
Работна температура:
1-90 степен
Пакет:
едно парче туш главата пакет
Функција:
заштеда на вода 30% douchekop
Применливи:
Напредни ABS пластика soffione doccia
Висок Притисок:
300% Бустер
Големина:
115x250mm
Додатоци:
Рачни

Со стоката дадена додека купуваат