• Новак
висок квалитет на Европа стил Луксузни месинг Класичен злато позлата кат украси Када Тапа поставите бања миксер допрете го

висок квалитет на Европа стил Луксузни месинг Класичен злато позлата кат украси Када Тапа поставите бања миксер

DEN 17232.00

Достапност
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note : pls вид извести која боја сакате,ние имаме злато,бронза и анти месинг заврши за избор на
Опис на производот Функција : топла и ладна бања Чешми Функција : Centerset Стил : Современи Крај : врвот висок квалитет злато заврши Инсталацијата Дупки : седат стил Број на Рачки : двојно се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Тапа Spout Материјал : Месинг Тапа Рачка Материјал : месинг 1. Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг), која има силна физичка сопственост и да се минимизира веројатноста за корозија и ' рѓа се случуваат. 2.Занает : Низок квалитет тапа само обработени од страна на метар струг, тоа доведе до лоша изработка; 3 пати полирање направена на работното парче груб, singe хром позлата направи нема никаква смисла да анти-корозија.Нашите чешми обработени од страна на прецизни machineries, компоненти со фитинг димензија врши одлична изработка на чешми;пет пати полирање, направени на работното парче огледало површина Бакар+Никел+Хром позлата, долготрајни анти-корозија и сјајна. 3.Вентили : вентил е клучен дел од било тапа.Низок квалитет чешми со недоволно изграден вентили може да значи вода, протекување и expensice поправки. Нашите чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори ние Сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи. 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. 3.Стоката претежно shiped преку Кина Пост Воздух Mail,EMS или DHL Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Ви благодариме! 4.Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот. 1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Спецификацијата

боја:
Бела
Тип:
Бања & Туш Чешми,када тапа сет
Бренд Име:
Tuqiu
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Големина:
201-300mm
Стил:
Класичен
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Дек-Монтирани B & S Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
YS-138SF
Површина По Завршувањето:
Злато
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат