• Новак
  • -29 %
За Ford Кобра Лого Се Фокусира 2 3 Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape Тркало На Автомобилот Вентилот На Гумата Произлегува Капи AntiTheft Маска

За Ford Кобра Лого Се Фокусира 2 3 Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape Тркало На Автомобилот

DEN 136.00
DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка

За Ford Кобра Лого Се Фокусира 2 3 Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape Тркало На Автомобилот Вентилот На Гумата Произлегува Капи Anti Theft Маска
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите логото Детали
Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : внатрешен дијаметар од 7 mm ,надворешен дијаметар 11 mm Функција : отпорен на вода Pecification : 4 парчиња на тркала вентил капи - Доаѓа со 4 парчиња на тркала вентил капи. - Додава завршувањето на допир и го одликува вашиот тркала. - Корозија и отпорни на вода. - Лесно да се инсталира. Директни завртка-без какви било измени.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден

Спецификацијата

Бренд Име:
QYJSD
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
За Кобра

Со стоката дадена додека купуваат