• Новак
  • -7 %
56 60 65 68 мм Автомобил Амблем Значка Налепница Тркала Центар Капи Центар за Субару Пустош Наследство BRZ XV Шумите Hubcaps Авто Маска

56 60 65 68 мм Автомобил Амблем Значка Налепница Тркала Центар Капи Центар за Субару Пустош Наследство BRZ

DEN 357.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


2921058797638459 Топла Продажба US $ 318.58 /парче US $ 17.99 /парче US $ 4.18 /парче US $ 9.18 /парче US $ 5.99 /парче US $ 8.58 /парче US $ 4.58 /парче US $ 8.88 /парче US $ 8.18 /торба US $ 88.58 /парче US $ 56.99 /парче US $ 2.57 /парче US $ 19.99 /парче
56 60 65 68 мм Автомобил Амблем Значка Налепница Тркала Центар Капи Центар за Субару Пустош Наследство BRZ XV Шумите Hubcaps Авто Маска
Answer : ___________________________ Note :
1) ве Молиме ни e-mail доколку сакате реална слика
2) ве Молиме да го потврдите големина што ви треба , пред вашата нарачка
3) Обично ние испрати вистинската слика за да можете да потврдите откако ќе се направи ред во рок од 24 часа , ве молиме да забележите
Опис :
Крај : chromed пластика
Состојба : Многу добро со мали гребнатини дека не може да се види од повеќе од неколку метри ја замените вашата недостасува или оштетен за еден дел од трошоците од дилер или ги чува како резервна.
Види слика за детали да бидат сигурни дека ова е стил ви треба.
Цената е за 4 Парчиња центар капа.
Постојат повеќе тркала опции за секоја година, марка и модел.
Ве молиме да се осигурате овие се дела кои ги сакате.
Погледнете дел број на грбот на еден од вашиот постоечки центар капи за да бидете сигурни дека тоа се совпаѓа со едно во листата.
Ние се обидуваме да обезбедиме што е можно повеќе информации, пишете ни ако имате какви било прашања или проблеми.
Пакет :
4 Парчиња Капи

Спецификацијата

боја:
56 mm Налепници, 60 mm Капи, 68 мм Капи, 65 mm Налепници
Бренд Име:
AutoShineSun
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Германија
Име На Модел:
SZSS-WCC- ШКОДА
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат