• Новак
  • -33 %
Автомобил Стил на Тркалото на вентилот на Гумата Матични Капи Rim Налепница За Кобра Лого За Ford Mustang Кобра 427 Shelby GT350 Flex Еверест Mondeo

Автомобил Стил на Тркалото на вентилот на Гумата Матични Капи Rim Налепница За Кобра Лого За Ford Mustang Кобра

DEN 160.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : •4 парчиња/set и Универзална • Големина на : внатрешен дијаметар од 7 mm ,надворешен дијаметар 11 мм •Материјал : не ' рѓосувачки челик •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен • Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Спецификацијата

Бренд Име:
QYJSD
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
за Ford Кобра Блек Метал

Со стоката дадена додека купуваат