• Новак
  • -38 %
Професионална Камера Monopod+Пан-навалите Главата Gimbal+Мини Tripod За Canon Nikon dslr фото Продолжи Monopod За Фотографија

Професионална Камера Monopod+Пан-навалите Главата Gimbal+Мини Tripod За Canon Nikon dslr фото Продолжи Monopod

DEN 2232.00
DEN 3600.00

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : -На monopod држи вашата камера или видео камера стабилен и удобен за секоја прилика. -Стандард 1/4" машки навој одговара за речиси сите камери. -На завртката на дното на тавата глава е : 3/8" -нишката на дното на monopod е : 3/8" -Брзо ослободување нога заклучување за да се прилагоди на висината слободно. -На четири делови ногата може да биде продолжен за да 148cm. -Пан главата со рокер рака да се прилагоди на агол на снимање. -Удобно сунѓерот за нога и да се справи, топло во зима, анти-лизга во текот на летото. -Склоплива метал unipod носителот, трајни и фирма да ја користите. -Значително половината рака дизајн, лесен за носење. -Може да биде првенствено ужива со точка-и-пука камери; сепак, тоа исто така е способен да се користи како видео бум или звук бум. Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура & ABS Max. Висина : 148cm / 58in Виткање Висина : 57cm / 22.4 во Макс. Цевка со дијаметар : 23mm Вчитување Капацитет : 3kg Производ тежина : околу. 1040g Пакет се Вклучени : 1 x Monopod 1 x Мини Tripod 1 x Пан Глава 1 x Торба за Носење
Answer : ___________________________ NOTE : Камери не се вклучени. 1. Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам. Т/Т. western union,кредитна картичка и слично). 2. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош.превозот 1.Општо земено,пратката ќе биде испратена до превозникот во рок од 2days откако ќе добиете плаќање(excepte празници) 2 . 90% парцели ќе бидат доставени околу 20-45days,ако не сте добиле вашата нарачка по 60days,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги провери следење на информации и ќе ви даде задоволително решение. 3.Ние може да го користат ecnomic превозот метод кога редоследот е под 5$,тоа не е trackable откако парцели кои се испраќаат од страна на воздух.Но вие може да ја прими пратката на крајот,можете да побарате од нас да се прошири на купувачот заштита. 1. Нарачката сте платиле не вклучувајќи царина.Ве молиме да ни ги прости,за жал,не можеме да оптоварување било царина. 2. Ние ќе ги прогласи ниска вредност како сакате да се избегне данок ,но ако тоа е happend,ве молиме coorperate со вашата локална царинска да заврши на царинење .За жал ние не сме одговорни за царинска такса.
Секако,ние ќе се обидеме потрудиме да се минимизира доплата за нашите клиенти.
1. Ние прифаќаме враќање или размена поради неисправни предмети . Па ве молиме немојте да се отвори расправа, или ни даде негативна повратна информација без комуникација. Купувачи needn грижете се за тоа апсолутно! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободни
Јас претпостави што може да се решаваат проблемите што ги имаат .Јас ветувам ние ќе ви ги даде задоволително решение! 1.Сите производи се 100% оригинални нови и проверени пред превозот.Ние секогаш сакаме да ви даде добро искуство. 2.Ако сте satified со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Секако,ние ќе ви даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. 3.Ако сте примиле неисправен производ, бидејќи од насилна превозот,операција или некои други причини,ве молиме контактирајте со нас за добро решение пред да замине никакви негативни повратни информации.
Ви благодариме за секој еден кој ни веруваат! Ние и ветуваме никогаш лага и да било! Искрени и довербата се најважните работи за нас! Ви благодариме.

Спецификацијата

Број На Модел На:
130
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Материјал:
Алуминиум
Тежина (g):
1040
Употреба:
Дигитална Камера
Макс Extened Должина (mm):
1480
Бренд Име:
PULUZ
Укината Должина (mm):
570

Со стоката дадена додека купуваат