• Новак
Godox SL-200W 200WS 5600K Бела Верзија LCD Панел LED Светло во Видео Континуирано производство Bowens Планината Студио Светлина

Godox SL-200W 200WS 5600K Бела Верзија LCD Панел LED Светло во Видео Континуирано производство Bowens Планината

DEN 17280.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
AC200-240V 50Hz, глобална напојување за AC100-120V 60Hz
Компатибилен Камера Бренд:
NIKON,Fujifilm,SONY,Samsung,Leica,Lumix,на CANON,Pentax
Екранот:
Yes
Извор На Енергија:
ac 100-240v
Извор На Светлина:
Флеш
Големина (WxHxD):
50cm x 28cm x 25cm
Тежина:
4.6KG
Број На Модел На:
SL-200
Температура На Боја:
6500K
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Godox
TTL:
No

Со стоката дадена додека купуваат