• Новак
Автомобил покривот рек Кајак Рек Cannoe рамка PT-JJ-CJ-01-01 (4pcs во сет) јахта рек pirog покривот рек поставите PP+Челик

Автомобил покривот рек Кајак Рек Cannoe рамка PT-JJ-CJ-01-01 (4pcs во сет) јахта рек pirog покривот рек поставите

DEN 4271.52

Достапност
Достапно за нарачка


Отстранување на кајак, paddling надвор
Сурфање, рафтинг! Кајак, кану!
Кој вид на сексуален контакт со вода ви се допаѓа начинот на кој. Се спушти на работа во рака, бесплатно тоа, однесете семејството на плажа, да уживате во забавата на тоа!
Стокови името :
Кајак покривот рамка
Вклучува четири гумени загради и сет на јаже
Опис На Стока
* четири прилагодливи гума поддршка за да се задржи стабилен во кајак за време на транспорт
* силна јаже може да биде цврсто фиксирани во кајак
* тока гума заштита може да ги заштити како и автомобил
* лесен и едноставен за утовар и истовар, ќе може да ја заврши човек
Инсталација метод :
1, производот мора да биде инсталиран на две хоризонтални црти (кровен), и ќе може да потврди дека два такта можат да се носат доволно тежина.
2, ако имате покривот има две хоризонтални црти (внимание е хоризонтална, не вертикални), можете директно да го инсталирате производ на покривот.
3, ако кратката бар (прачка или два надолжни прачки) на кров на вашиот автомобил не, имаме уште една хоризонтална багажник, изберете добар хоризонтална багаж багажник, производот е инсталиран на заградата.

Спецификацијата

Бренд Име:
wingchun
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
4kg
Максимална Тежина Препорака:
70kg
Минимална Тежина Препорака:
40kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
обичај обработка:
Yes
Текстурата на материјалот:
Легура
Големина:
Слика
Применливи модели:
Валута
Појавување на односот:
се применуваат

Со стоката дадена додека купуваат