• Новак
  • -49 %
Трајна Шминка Веѓа Тетоважа 14 Круг Игли Microblading Игла 3D Веѓа Везови 14 Магла Круг Игла Црвена

Трајна Шминка Веѓа Тетоважа 14 Круг Игли Microblading Игла 3D Веѓа Везови 14 Магла Круг Игла Црвена

DEN 367.00
DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
круг 14
Бренд Име:
siyady
Количина:
50pcs
користат за:
Тетоважа Прирачник Пенкало / Трајна Шминка Машина
Име:
Трајна Шминка Игли / Тетоважа На Ножот
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Funtions:
Веѓа Усна Eyeliner Тетоважа
Тип:
Agulhas де Tatuagem

Со стоката дадена додека купуваат