• Новак
  • -10 %
Tebori Microblading Веѓа Линија Пенкало Тетоважа Машина за Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Прирачник Ножеви Носител( 20pcs Игли)

Tebori Microblading Веѓа Линија Пенкало Тетоважа Машина за Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Прирачник Ножеви Носител(

DEN 561.00
DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Tebori Microblading Веѓа Линија Пенкало Тетоважа Машина за Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Прирачник Ножеви Носител( 20pcs Игли)
Ако сакате да се купи други тетоважа прирачник пенкало и игли, ве молиме кликнете на сликите подолу :
Microblading Веѓа Eyeliner Усна Пенкало Тетоважа Машина Пенкало за Трајна Шминка Везови Тетоважа Прирачник Пен
За Производот :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Одличен за eyeliner, веѓи, усни трајна шминка тетоважа.
Висока стабилност и висок квалитет.
Smart крстот заклучување со pin на технологијата која се заклучува на сечилото цврсто.
Анти-пропадна дизајн, лесно да се работи.
Не треба било каква моќ да се направи тетоважа.
Одличен квалитет, може да се користи за подолг рок.
Главните алатки за трајна шминка тетоважа.
Пакет :
ENPMUK019=1 Pcs Тетоважа Пенкало+10 Pcs 5 RL Круг Игли+10 Pcs 9 Pin Тетоважа Игли
ENPMUK046=1 Pcs Тетоважа Прирачник Пенкало+20 Pcs 14 U Тетоважа Игли
Шминка Тетоважа Пенкало Покаже :
Ако сакате да се купи тетоважа пракса на кожата и веѓа владетели, ве молиме кликнете на сликите подолу :

Спецификацијата

Бренд Име:
chfeng
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Легура
Пиштол Тип:
упатство
Број На Модел На:
PMUK 001
Тип:
Тетоважа Пиштол
Тип На Објект:
Тетоважа Прирачник Пен
Type1:
Тетоважа Пиштол
Пиштол Тип:
упатство
Type2:
микро blading пен
боја:
staninless челик
заклучување на уредот:
Заклучување-Pin Уред
Тежина:
60g
Број На Модел На:
3D Веѓа Везови Игла,
Примена:
Трајна Шминка веѓа microblading
Featrue:
Постојано

Со стоката дадена додека купуваат