• Новак
  • -25 %
100Pcs/Пакет Сина Тетоважа Клип Кабелот Ракави Кеси за Еднократна употреба Опфаќа Кеси за Тетоважа Машина Професионални Тетоважа Додаток

100Pcs/Пакет Сина Тетоважа Клип Кабелот Ракави Кеси за Еднократна употреба Опфаќа Кеси за Тетоважа Машина Професионални

DEN 178.00
DEN 237.12

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Предмет тип : Тетоважа Машина Клип Кабелот Ракав
Боја : Сина
Големина : 61 * 5cm
Тежина : 150g
Материјал : Пластика
Количина : 100pcs
Пакетот вклучува :
100 * Тетоважа Машина Клип Кабелот Ракав
Карактеристики :
Високиот Квалитет На
Професионален Дизајн
Answer : ___________________________ Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Спецификацијата

боја:
Сина
Бренд Име:
BellyLady
Број На Модел На:
PBE_00XR
Материјал:
Пластични
Тип:
Тетоважа accesories

Со стоката дадена додека купуваат