• Новак
  • -35 %
Zeegle Цртан филм Не се лизга Добредојдовте Вратата Душеци Коридор Мат Меки Подни Теписи За Дневна Соба и Кревет Нога Абсорбента Рампа Кујна Килим

Zeegle Цртан филм Не се лизга Добредојдовте Вратата Душеци Коридор Мат Меки Подни Теписи За Дневна Соба и Кревет

DEN 938.00
DEN 1443.84

Достапност
Достапно за нарачка


10436
10016
Производи Детали :
1.Материјал : Полипропилен Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer
2.Големина : 50x80cm и 45x118cm
3.Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната; Динг соба, Салон; Спална соба; Коридор; Кревет, итн.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.

Спецификацијата

Големина:
50x80cm and 45x118cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Против Пролизгување
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
руг
Употреба:
Дома,Хотел,Бања,Врата,Подот,Кујна
Возрасна Група:
Возрасни лица
дизајн:
кинески
Техника:
Машина Направени
Чистење Тип:
Рака Мие, Механички Измијте

Со стоката дадена додека купуваат