• Новак
  • -15 %
Ратан колона Тематските Entryway Doormat Против Пролизгување Килим Едноставна Сушење Мат

Ратан колона Тематските Entryway Doormat Против Пролизгување Килим Едноставна Сушење Мат

DEN 662.00
DEN 779.04

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ Note : Ние поддршка прилагодено дизајн, можете да ни испратите ваша слика и да ни кажете во која големина сакате. Ве молиме слободно контактирајте ме, ви Благодариме!
Материјал : Нови Не-плетени ткаенини
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Големина : 40x60cm,46x76cm( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи) Пакет : 1x вратата мат вклучени Карактеристики :
Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат
Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг работен век
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање

Спецификацијата

Големина:
40x60cm, 50x80cm, 45x75cm
Бренд Име:
ТОПЛО ТУРНЕЈА
Материјал:
ПВЦ
Техника:
Машина Направени
Функција:
Корозија-Отпорни,Анти-Бактерии,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга
Употреба:
Вратата,Подот,Бања,Молитва,Tablemat,Голф,Отворен,Маса,Бар,Вежбање,Автомобил
Шема:
Печатени
дизајн:
Персискиот
Стил:
Пастирски
Шаблон Тип:
Сценско
Спецификација:
40x60
Примена:
Бања
Примена:
Спална соба
Број На Модел На:
дсс
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)

Со стоката дадена додека купуваат