• Новак
  • -0 %
Белгија tapestry rangoli изгрејсонце,GT-RC001

Белгија tapestry rangoli изгрејсонце,GT-RC001

DEN 1075.00
DEN 1075.20

Достапност
Достапно за нарачка

Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака. НЕ отворајте СПОР ако вашиот парцела losed за време на превозот во гол можност, ние ќе рефундирање на вашите сите пари. НЕ отворајте СПОР ако се најде на големина или боја, не е добро одговара, за слики и модели е само за вашиот референца. По 60 дена (од 90 дена за Бразил) положен ако сеуште не ја прими стоката. ве молиме да биде трпеливо за изненадување.Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации правилно како што Контакт ИМЕ и презиме, Адреса, Поштенски Код, Мобилни и Тел; и проверете пред да заврши на вашата исплата, Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Нормално ако изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Ве изненади! Ние ќе брод вашата нарачка заедно со специјален подарок и се надевам дека ќе ви се допадне. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход . Полно име ве молам! Особено за Русите и Latvias , ако не,вие не ќе го добиете вашиот изненадување.Ние прифаќаме Alipay тука(Beloto, ВИЗА, Мастеркард, TT, Moneybooks се прифатливи преку Зачувам ).shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот.Ќе добиете голем попуст ако споделувате линкот на ставки на вашиот Facebook, Youtube и Twitter за време на следниот шопинг. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако сте задоволни со предмети. НЕ отворајте СПОР ако најдете нешто во ред со вашиот објекти, Pls не грижете се и се чувствуваат слободни да контакт со нас за да добиете подобро решение. Нема спор кога се чека за вашиот изненадување, која трае 7~15 дена да ги пратите по брод надвор и рокот на испорака е 60 дена.Само 5 ѕвезди и позитивни коментари;Не за 1 или 2 ѕвезда, Без негативни коментари.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.8 kg (ако цел на 69 X73 CM, ве Молам дозволете ми да се намали товарни откако ќе го поставите цел . Тоа не е добро за вашата кредитна на Aliexpress да го отвори спорот, ве молиме да се пишуваат пораки со нас, и ние ќе повратни информации наскоро, ако имате било какви прашања. ние ќе рефундирање на вашите сите пари. Ако се оди низ празниците, на подолго време.)
Дебелина : 4 MM
Чистење метод : вода за перење, машина за миење, избрише
Топло потсетување : По пратката ќе имаат браздата, ве молиме пеглање прв
1. НЕ отворајте СПОР ако за време на испорака не помине 60 дена дури и ако тоа може да се следи; Ние искрено се надеваме дека може да се чека за 7 - 15 дена поради превозот задоцнување од други фактори.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена. ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да се направи сте задоволни.Ако најдете вашата цел е на чекање за да платите, тоа значи дека вашата исплата не е завршена или нешто не е во ред со вашата исплата, ве молиме обидете се да го промените редоследот и заврши на плаќање.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2. вашиот парцела во вредност од $3, и ние да ја означите како подарок за вашите даночни во минимум; ако изберете DHL, EMS, Fedex, UPS-от, вашиот парцела вреднува подолу $20 за вашите даночни во минимум. Thoes треба да ги купите одделно.
Име : Моне е вода лилјани
Големина : 68 X68 CM/135 X138 CM
Нето тежина : за 0,6 kg/1.Ние вети на безбедноста на вашата стока и пари во секој случај. Не оспоруваат во секој случај, ако имате било каков проблем, ве молиме да се пишуваат пораки кон нас, ние ќе одговориме наскоро, И ние и ветуваме на вашата стока и пари безбедно! Нема спор, но 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако е така, што ќе биде нашата ВИП ужива повеќе изненадување и попуст
Белгија tapestry, "rangoli изгрејсонце",GT-RC001
Ве молиме имајте во предвид : сите tapestry во мојата продавница не содржи Рим пол и Виси tassel.

Спецификацијата

Бренд Име:
fanreey
Обликот:
Плоштад
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
геометриски шема
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Материјал:
100% Памук
Тепих Продажба:
готовиот производ
Стил:
Жакард
Број На Модел На:
GT-RC001
Шаблон Тип:
Геометриски
Шема:
предиво-обоена
дизајн:
белгија tapestry

Со стоката дадена додека купуваат