• Новак
Белгија жакард tapestry, Цвеќе и овошје,100*138cm, GT-HG005

Белгија жакард tapestry, Цвеќе и овошје,100*138cm, GT-HG005

DEN 2155.20

Достапност
Достапно за нарачка

И ако не, ќе биде нашата ВИП. Нормално ако изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Име : Цвеќиња и овошје
Големина : 100 X138 CM
Нето тежина : 1.Само 5 ѕвезди и позитивни коментари;Не за 1 или 2 ѕвезда, Без негативни коментари. ве молиме да биде трпеливо за изненадување. По 60 дена (од 90 дена за Бразил) положен ако сеуште не ја прими стоката. Тоа не е добро за вашата кредитна на Aliexpress да го отвори спорот, ве молиме да се пишуваат пораки со нас, и ние ќе повратни информации наскоро, ако имате било какви прашања.Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www. Ако се оди низ празниците, на подолго време. Нема спор кога се чека за вашиот изненадување, која трае 7~15 дена да ги пратите по брод надвор и рокот на испорака е 60 дена. ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да се направи сте задоволни.2 kg
Дебелина : 4 MM
Чистење метод : вода за перење, машина за миење, избрише
Топло потсетување : По пратката ќе имаат браздата, ве молиме пеглање прв
1.Ако најдете вашата цел е на чекање за да платите, тоа значи дека вашата исплата не е завршена или нешто не е во ред со вашата исплата, ве молиме обидете се да го промените редоследот и заврши на плаќање.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот. НЕ отворајте СПОР ако најдете нешто во ред со вашиот објекти, Pls не грижете се и се чувствуваат слободни да контакт со нас за да добиете подобро решение. НЕ отворајте СПОР ако се најде на големина или боја, не е добро одговара, за слики и модели е само за вашиот референца. НЕ отворајте СПОР ако вашиот парцела losed за време на превозот во гол можност, ние ќе рефундирање на вашите сите пари.Ќе добиете голем попуст ако споделувате линкот на ставки на вашиот Facebook, Youtube и Twitter за време на следниот шопинг.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако сте задоволни со предмети.Ние вети на безбедноста на вашата стока и пари во секој случај.Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации правилно како што Контакт ИМЕ и презиме, Адреса, Поштенски Код, Мобилни и Тел; и проверете пред да заврши на вашата исплата, Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
Ве изненади! Ние ќе брод вашата нарачка заедно со специјален подарок и се надевам дека ќе ви се допадне. Полно име ве молам! Особено за Русите и Latvias , ако не,вие не ќе го добиете вашиот изненадување. ние ќе рефундирање на вашите сите пари.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена. Thoes треба да ги купите одделно. вашиот парцела во вредност од $3, и ние да ја означите како подарок за вашите даночни во минимум; ако изберете DHL, EMS, Fedex, UPS-от, вашиот парцела вреднува подолу $20 за вашите даночни во минимум. Не оспоруваат во секој случај, ако имате било каков проблем, ве молиме да се пишуваат пораки кон нас, ние ќе одговориме наскоро, И ние и ветуваме на вашата стока и пари безбедно! Нема спор, но 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако е така, што ќе биде нашата ВИП ужива повеќе изненадување и попуст
Белгија жакард tapestry, "Цвеќе и овошје",100*138cm, GT-HG005
Ве молиме имајте во предвид : сите tapestry во мојата продавница не содржи Рим пол и Виси tassel.Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака. НЕ отворајте СПОР ако за време на испорака не помине 60 дена дури и ако тоа може да се следи; Ние искрено се надеваме дека може да се чека за 7 - 15 дена поради превозот задоцнување од други фактори.Ние прифаќаме Alipay тука(Beloto, ВИЗА, Мастеркард, TT, Moneybooks се прифатливи преку Зачувам ). Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход .

Спецификацијата

Големина:
100x138cm
Бренд Име:
fanreey
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шаблон Тип:
Растенијата
Шема:
Цвеќе и овошје
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
GT-HG005
Материјал:
100% Памук
Тепих Продажба:
готовиот производ
Стил:
Жакард
Шема:
предиво-обоена
дизајн:
белгија tapestry

Со стоката дадена додека купуваат