• Новак
  • -30 %
KUNLI Сосема Слободно Чорапи Спортски Чорапи бадминтон тенис Чорапи Брз Сува Дише Топло Апсорбира Потта Антибактериски За 4 Сезона

KUNLI Сосема Слободно Чорапи Спортски Чорапи бадминтон тенис Чорапи Брз Сува Дише Топло Апсорбира Потта Антибактериски

DEN 1374.00
DEN 1963.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Спорт Тип:
Тенис
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KUN LI
Прст-одделени:
Yes
Црево На Висина:
sock влечки
Модел:
KL-1012
погоден:
бадминтон, тенис , трчање

Со стоката дадена додека купуваат