• Новак
  • -30 %
KUNLI Бренд Чорапи Спортски Чорапи бадминтон тенис влечки Чорапи Брз Сува Дише Топло Апсорбира Потта Антибактериски За 4 Сезона

KUNLI Бренд Чорапи Спортски Чорапи бадминтон тенис влечки Чорапи Брз Сува Дише Топло Апсорбира Потта Антибактериски

DEN 1344.00
DEN 1920.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Спорт Тип:
Тенис
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KUN LI
Прст-одделени:
Yes
Црево На Висина:
sock влечки
Модел:
KL-1013
Големина:
22~26cm
погоден:
бадминтон, тенис , трчање

Со стоката дадена додека купуваат